לפרטים והזמנות 
          טל: 055-2223322 
 
כתובתנו: המכבים 80 א.ת בני ברק 

                                     א - ה  16:00  --  7:30

     שעות פעילות:
                                   ו-     10:00  -- 7:30
לפרטים והזמנות טל: 055-2223322

 

 

*השכרת גנרטורים לאירועי הגברה עבודה קמפינג וכו' קלי משקל ונוחים לעבודה נכנסים בכל רכב פרטי.

*שירות מקצועי להתאמת גנרטור להשכרה בהתאם לדרישות הלקוח, נשמח לעמוד לרשותכם לשם התאמת הגנרטור הדרוש לכם

*כל הגנרטורים מגיעים עם מייצב מתח.

*מחירים חסרי תחרות שיספקו לכם אפשרות של השכרת גנרטור במחיר נוח בהתאם לצורך.

*מתענינים בקניית גנרטור?לחצו כאן

מבצע!! החבילה המושלמת !!  

- גנרטור 
- תאורה 
- והגברה 
רק ב350 ש"ח!!!

השכרת גנרטור 1000W החל מ 99  ליממה


 השכרת גנרטור 2500W החל מ₪179 ליממה


 

השכרת גנרטור 1500W החל מ 129 ₪ ליממה


 


    השכרת גנרטור 3500W החל מ 199  ליממה 

השכרת גנרטור 2200W החל מ 149 ₪ ליממה


 


​   השכרת גנרטור 5000W החל מ ₪299 ליממה
השכרת גנרטור 6000W  החל מ ₪349 ליממה


 השכרת גנרטור דיזל 7500W החל                                  מ 449  ליממה


 השכרת כבל מאריך 4 כניסות 25 מטר 20 

השכרת גנרטור 11KVA החל מ 750  ליממה

השכרת גנרטור 20KVA החל מ 1400  ליממה

השכרת גנרטור 45KVA החל מ 2200  ליממה

השכרת גנרטור 80-110 KVA החל מ 3000  ליממה

 

    אתר מאובטח
SSL Cerficate
 

אם אתם מתלבטים מה משתלם לכם יותר, לקנות גנרטור או לשכור אחד תמשיכו לקרוא.

השקעה שמחזירה את עצמה

השימוש בגנרטור מאפשר לנו ליהנות מאספקת אנרגיית חשמל, גם במקומות אשר אינם מחוברים אל קו מתח. לכן, גנרטורים משמשים לא מעט עסקים, חברות ומפעלים אשר פעילותם אינה מתבצעת בהכרח בשטחים המחוברים לחשמל, כגון חציבות, עבודות עפר,  וקידוח ועוד כמו גם כלים נוספים ביניהם רתכות, מדחסים וכיוצא בזה.

עבור חברות ומפעלים אלו גנרטורים למכירה  הם כמובן האופציה המשתלמת ביותר, בשל השימוש הרב והתכוף בציוד זה במסגרת עבודתם. אך מה עושים כל היתר?

לראשית הדרך

אם אתם אינכם זקוקים לגנרטור באופן תדיר, ואינכם מעוניינים להשקיע בכך סכומים שלא לצורך, תוכלו עדיין למצוא פתרון בדמותם של גנרטורים להשכרה. 

השכרת גנרטורים נחשבת כיום לדבר נפוץ ושגרתי, זאת בעיקר בשל העובדה כי במציאות בה אנו חיים קשה לנו ואנו גם לא חייבים להסתדר ללא חשמל. אז מתי מומלץ לשכור גנרטור?

יוצאים לדרך

 אמנם עסקים ומפעלים העושים שימוש בגנרטורים במסגרת עבודתם מעדיפים לרכוש גנרטורים, ובצדק, אך לא כל עסק שנמצא בתחילת דרכו יכול להרשות לעצמו את ההוצאה הגבוהה הנדרשת. לכן, לא מעט עסקים קטנים נעזרים באופציית ההשכרה המאפשרת להם להמשיך ולקבל פרויקטים ולקוחות שיביאו לצמיחה המיוחלת, שתוביל היא בתורה לרכישת הגנרטורים.

לביית את הטבע

גם המטיילים גילו את אופציית השכרת הגנרטורים ואימצו אותה בחום. בדרך זו הם זוכים בנוחות יתרה גם בעת השהייה בחיק הטבע, הודות לאספקת החשמל המאפשרת שימוש בתאורה, מוזיקה, ועוד.

יש חגיגה

כיום, אירועים בשטחים פתוחים הופכים נפוצים יותר ויותר. אירועים אלו מחייבים אספקה של חשמל צורך הפעלת גופי התאורה, מערכות ההגברה, מקררי השתייה ועוד. לכן, גם הם מהווים סיבה טובה להשכרת גנרטור. עם זאת, חשוב לציין כי כל גנרטור יכול לספק כמות מוגבלת של אנרגיה, לכן חשוב להקפיד בעת הבחירה לדעת אילו מכשירים בכוונתכם להפעיל, וכמה.

טיפ אחרון לפני שנפרדים

אין זה משנה אם אתם שוכרים גנרטורים או מחפשים לרכוש גנרטורים, משנה שתעשו זאת בדרך הנכונה על מנת שתבחרו בתבונה. כל שימוש מצריך כמות שונה של אנרגיית חשמל, ולכן יש להקפיד על התאמת הגנרטור לצרכים המשתנים שלכם.

השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,השכרת גנרטור,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,גנרטור להשכרה,

גנרטור למכירה, גנרטור מחיר, השכרת גנרטור, גנרטור להשכרה, השכרת גנרטורים, גנרטורים מחיר
התחברות לחברים


איך הגעתם אלינו?
[תוצאות]


FacebookTwitter

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
SSL Cerficate
 
 

                                                                                  כל הזכויות שמורות למ.ב נגררים וגנרטורים בע"מ טל: שירות לקוחות 055-2223322 פקס 077-4249086

                                                                                                                 רח' המכבים 80 א.ת בני ברק מיקוד 5122556
 
לייבסיטי - בניית אתרים