לפרטים והזמנות 
          טל: 055-2223322 
 
כתובתנו: המכבים 80 א.ת בני ברק 

                                     א - ה  16:00  --  7:30

     שעות פעילות:
                                   ו-     10:00  -- 7:30
השכרת כלי עבודה

ל

                               
למחירון השכרת כלי עבודה לחץ כאן

                                                      

עומס העבודה שמוטל בשנים האחרונות על מחלקות התחזוקה וההנדסה במפעלים, גדל והולך והופך את הרחבת הפעילות העסקית למורכבת יותר. כדי לתת מענה לצרכים המשתנים, מנהלים מחפשים כיצד לחסוך בכל התחומים ולהישאר במסגרת התקציב.

לפיכך, על מנת להתמודד עם הדרישה לציוד מיוחד למשך זמן קצר בלבד, מחפש העסק לעתים קרובות חברות להשכרת כלי עבודה, במקום לרכוש באופן אוטומטי ציוד חדש.

כאשר עורכים השוואה בין עלות רכישת הציוד לבין השכרתו, אפשר למצוא לפעמים שהשכירות היא מאד אטרקטיבית. אבל לפני ביצוע עסקה של השכרת כלי עבודה, מומלץ לבדוק בזהירות מגוון של נושאים:

תקציב

כאשר מתלבטים אם עדיפה רכישה או השכרה של כלי עבודה מסוים, כדאי לקחת בחשבון את נושא התקציב. גם אם יש לכם מספיק כסף על מנת לרכוש כלי עבודה מסוים, אתם צריכים לשאול את עצמכם כמה פעמים בכלל תשתמשו בכלי עבודה זה. רכישת כלי עבודה שמרבית הזמן ישכב במחסן, לא נחשבת לניהול חכם.

אחסון

יש לשקול בכובד ראש את נושא אחסון כלי העבודה שתרכשו, גם בגלל שהוא תופס מקום וגם בגלל שאחסון לקוי יכול לפגום באיכות של כלי העבודה. מנהלים טוענים כי שכירות של כלי עבודה היא אולי לעתים יקרה, אבל צריך לקחת בחשבון גם את השירותים שהחברה להשכרת ציוד מספקת ללקוחותיה, כמו: אספקת ציוד תקין, תחזוקה ומתן שירותי אחסון והובלה.

תיקונים

כדי להימנע ממחלוקות בנוגע לציוד שניזוק, אתם חייבים לבדוק את כלי העבודה לפני שתקבלו אותו לידיכם. גם עובדים שמגיעים לאסוף את כלי העבודה מחברתנו חייבים לבדוק את תקינותו לפני עזיבתם את המקום. אם חברת ההשכרה היא זו שמביאה את כלי העבודה לשוכר, חשוב שהעובד שמקבל את הכלי או הציוד יבדוק אותו לפני עזיבת השליח. המשכיר יוצא מנקודת הנחה שהשוכר בדק את תקינותו של כלי העבודה שנמסר לשימושו.

תיאום ציפיות

חברתנו מצפה שכלי העבודה יחזור אלינו תקין עם בלאי סביר. מעבר לכך, השוכר אחראי על כל נזק שנגרם לציוד. השוכר נושא באחריות גם במידה שכלי העבודה נגנב. תקשורת חיובית בין חברת ההשכרה למשתמש הקצה היא חיונית להשכרה יעילה וחסכונית. לפני החתימה על הסכם השכירות, שני הצדדים צריכים לשוחח על כל היבטי התשלום, כמו: דלק, הובלה והחזרת הציוד. את כל אלה ניתן לכלול במסגרת ההסכם.

תכנון נכון

אחת הדרכים הטובות ביותר למניעת קצר בתקשורת בין השוכר למשכיר, היא תכנון מראש של העבודה והזמנת כלי העבודה בזמן ולמשך ההשכרה הרצוי. קשרים אישיים טובים בין הצדדים בוודאי יועילו לפתרון בעיות שיצוצו בדרך.

שוכרים רבים פונים לחברות השכרה ומבקשים בדחיפות כלי מסוים. לו רק תכננו נכון את מהלך העבודה היה נותר להם מספיק זמן על מנת לערוך סקר שוק בין חברות ההשכרה השונות ולנהל משא ומתן לקבלת המחיר הטוב ביותר.

חברות רבות שיש להן מחלקות תחזוקה גדולות, בודקות כל הזמן את נושא השכרת כלי עבודה וציוד. למען האמת, הן יוצרות יחסים אישיים טובים על מנת לאפשר תגובה מהירה בעיתות מצוקה, הכול כדי למנוע קטסטרופה שיכולה להוביל להשתקה מוחלטת של קו הייצור. 
השכרת כלי עבודה השכרת כלי עבודה השכרת כלי עבודה השכרת כלי עבודה השכרת כלי עבודה השכרת כלי עבודה
השכרת כלי עבודה השכרת כלי עבודה השכרת כלי עבודה השכרת כלי עבודה השכרת כלי עבודה השכרת רתכת השכרת רתכת השכרת רתכת
השכרת רתכת השכרת רתכת השכרת רתכת השכרת רתכת השכרת רתכת השכרת רתכת השכרת רתכת השכרת רתכת השכרת רתכתהשכרת קומפרסור השכרת קומפרסור השכרת קומפרסור
השכרת קומפרסורהשכרת קומפרסורהשכרת קומפרסורהשכרת קומפרסורהשכרת קומפרסורהשכרת קומפרסורהשכרתקומפרסורהשכרת קומפרסור
השכרת קומפרסורהשכרת מסור חשמליהשכרת מסור חשמליהשכרת מסור חשמליהשכרת מסור חשמליהשכרת מסור חשמליהשכרת מסור חשמליהשכרת מסור חשמליהשכרת מסור חשמליהשכרת מסור חשמליהשכרת מסור חשמליהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת מפוחהשכרת חרמשהשכרת חרמשהשכרת חרמשהשכרת חרמשהשכרת חרמשהשכרת חרמשהשכרת חרמשהשכרת חרמשהשכרת חרמשהשכרת חרמשהשכרת חרמש השכרת מכשיר שטיפה בלחץ השכרת מכשיר שטיפה בלחץ  השכרת מקדחה השכרת מקדחה השכרת מברגה השכרת מברגה השכרת פטישון השכרת פטישון השכרת מאוררים השכרת מאווררים
השכרת סולם השכרת סולם השכרת סולמות הש
השכרת רתכת השכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכת

השכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכהשכרתרתכהשכרת רתכת
השכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכתהשכרת רתכת 

כרת סולמות 

התחברות לחברים


איך הגעתם אלינו?
[תוצאות]


FacebookTwitter

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
SSL Cerficate
 
 

                                                                                  כל הזכויות שמורות למ.ב נגררים וגנרטורים בע"מ טל: שירות לקוחות 055-2223322 פקס 077-4249086

                                                                                                                 רח' המכבים 80 א.ת בני ברק מיקוד 5122556
 
לייבסיטי - בניית אתרים